Rotterdamse Corrie verrast met 100.000 euro van VriendenLoterij Bingo
Een grote verrassing voor Corrie uit Rotterdam. Zij heeft in de wekelijkse Bingotrekking van VriendenLoterij Bingo een bedrag van 100.000 euro gewonnen. Wolter Kroes, ambassadeur van de VriendenLoterij, verraste haar onlangs – op gepaste afstand - met een cheque.
Corrie reageert blij verrast: “Dit kan je toch niet bedenken! Ik wil graag een nieuw zitje voor in mijn tuin en mijn auto moet gerepareerd worden, dus dit komt heel goed uit!”
Uitreiking op televisie
De uitreiking aan Corrie uit Rotterdam was afgelopen zondag te zien in ‘VriendenLoterij De Winnaars’. De uitzending is hier terug te kijken.
Win-win
Bij de VriendenLoterij winnen niet alleen deelnemers, maar ook maatschappelijke initiatieven die mensen met onvoldoende middelen en mogelijkheden een steuntje in de rug geven. Minimaal 40 procent van de maandelijkse inleg van alle deelnemers gaat naar 46 goede doelen die actief zijn op het gebied van gezondheid en welzijn en bijna 3.300 clubs, verenigingen en stichtingen in Nederland.